Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

PVC Kapı & Pencere

Bir dünya markası olan Fırat Plastik bünyesinde Avrupa ülkelerine ihraç edilmek üzere oluşturulan Winhouse markasi Avrupa standartlarında üretilen 70 mm lik ve 5 odacıklı profil seçenekleri ile benzerlerinden kolaylıkla ayrılır. Tüm bu özellikleri ile birlikte ve ses yalıtımını maximum düzeyde tutarak mekanlarımızdaki yaşam kalitesini en üst seviyeye çıkarmak hedefindeyiz.

Alüminyum Doğrama

Firmamız; istenilen her marka, seri ve renkteki alüminyum doğramanın imalat ve montajını üstün işçilik kalitesi ile taahhüt ettiği sürede tamamlamaktadır. Montaj sonrasında sınırsız teknik servis hizmeti vermektedir.


Cephe Giydirme Sistemleri

Isı, ışık, nem, darbe gibi birçok dış faktöre karşı uzun yıllar dayanıklılık göstererek teknolojiyi estetikle birleştirerek esnek mimari çözümler sağlayan modern cephe sistemleri, kurumsal imaj belirlemede firmalara önemli bir üstünlük fırsatı vermektedir. Modern cephe sistemleri sayesinde firmalar kendi imajlarını gerçekçi ve istenilen şekilde çevrelerine yansıtabilmektedirler.

Otomatik Tavan Sistemleri

Konforun mevsimi yoktur diyerek çıktığımız yolda, farklı sistemlerdeki açılır kapanır, otomatik cam tavan, bio-klimatik alüminyum tavan ve pergola sistemleri ile konfor estetik ve lüksü buluşturuyoruz.


Diğer

Şirketimiz aynı zamanda Rolling shutter Panjur, Klasik Panjur, Garaj Kapıları, Sineklik Sistemleri, Küpeşte, Camlı Korkuluk, Kış Bahçesi Sistemleri, Cam Balkon Kapatma Sistemleri, Cam Duvar Sistemleri ve Giyotin Sistemleri gibi hizmetler de vermektedir.